Napi archív anyagok 2018. január 12. péntek 13:00
CES 2018: három új robot az LG-től
Az LG egy éve, a Las Vegas-i CES-en jelentkezett első robotikai megoldásaival, az idei kiállításon pedig három új robotot mutat be.
A legújabb robotokat kifejezetten...
CES 2018: időjárásálló Netgear Orbi kültéri WiFi egység
A Netgear még könnyebbé teszi, hogy élvezhessük az otthoni WiFi mesh hálózatot, bárhol az új Orbi Outdoor Satellite (RBS50Y) egységgel.
A CES 2018 Innovációs díjával...




![[TESZT] Dyson Airwrap Co‑anda2x Straight+Wavy – technológiai ugrás a hajformázásban](https://www.techaddikt.hu/kepek/dyson-co-anda-2x-teszt-techaddikt-8-180x135.jpg)
![[TESZT][PC] Styx: Blades of Greed – a lopakodás régi-új királya visszatér](https://www.techaddikt.hu/kepek/styx-blades-of-greed-pc-teszt-techaddikt-6-180x135.jpg)
![[TESZT][PC] Rennsport – jó dolog a fejlődés útját járni](https://www.techaddikt.hu/kepek/rennsport-pc-teszt-techaddikt-3-180x135.jpg)
![[TESZT][PC] Hell is Us Deluxe – posztapokaliptikus traumák](https://www.techaddikt.hu/kepek/hell-is-us-deluxe-teszt-pc-3-180x135.jpg)
![[TESZT][PS5] Robocop: Rogue City – Unfinished Business – igazán erős, nosztalgikus hangulat](https://www.techaddikt.hu/kepek/robocop-rogue-city-unfinished-business-pc-teszt-techaddikt-6-180x135.jpg)


































