Napi archív anyagok 2018. január 29. hétfő 23:25
Fejlett grafikai rendszerekbe szánt 16 gigabites GDDR6 memória a Samsungtól
A Samsung megkezdte a 16 gigabites Graphics Double Data Rate 6 (GDDR6) memória tömeggyártását, amely a legújabb számítógépes játékok, grafikai kártyák, autóipari és hálózati...
Thermaltake új Toughpower iRGB PLUS Platinum tápegység TT Premium Edition DPS...
A Thermaltake bemutatta az új Toughpower iRGB PLUS Platinum tápegység családot - TT Premium Edition (850W/1050 1200W).
A kiváló gyártási minőség mellett, a platina minősített...
Először a QNAP TS-x77 Ryzen NAS-on érhető el a vQTS rendszer
A QNAP bejelentette a teljesen új vQTS virtualizációs technológiát, amivel több QTS operációs rendszert futtathatunk a QNAP NAS-on.
Alapját a Virtualization Station képezi, a vQTS...
Seagate: 5 petabájt kapacitás 5U rackben
A Seagate a következő generációs operációs rendszerekhez építette az 5U84 nagy adatsűrűségű racket, amely a teljesítmény, a kapacitás és a megbízhatóság kombinációja.
Az 5U84 ház...




![[TESZT] Dyson Airwrap Co‑anda2x Straight+Wavy – technológiai ugrás a hajformázásban](https://www.techaddikt.hu/kepek/dyson-co-anda-2x-teszt-techaddikt-8-180x135.jpg)
![[TESZT][PC] Styx: Blades of Greed – a lopakodás régi-új királya visszatér](https://www.techaddikt.hu/kepek/styx-blades-of-greed-pc-teszt-techaddikt-6-180x135.jpg)
![[TESZT][PC] Rennsport – jó dolog a fejlődés útját járni](https://www.techaddikt.hu/kepek/rennsport-pc-teszt-techaddikt-3-180x135.jpg)
![[TESZT][PC] Hell is Us Deluxe – posztapokaliptikus traumák](https://www.techaddikt.hu/kepek/hell-is-us-deluxe-teszt-pc-3-180x135.jpg)
![[TESZT][PS5] Robocop: Rogue City – Unfinished Business – igazán erős, nosztalgikus hangulat](https://www.techaddikt.hu/kepek/robocop-rogue-city-unfinished-business-pc-teszt-techaddikt-6-180x135.jpg)




































